• electric guitar manufacturer in china
 • Gecko Kalimba Sale
 • Gecko Custom Cajon Drum
 • Gecko Ukuleles Custom
 • Gegko cajon

  Gegko cajon

 • gecko Kalimba

  gecko Kalimba

 • gecko ukulele

  gecko ukulele

 • guitar gecko

  guitar gecko

 • Gecko Lyre Harp

  Gecko Lyre Harp

 • Electric guitar gecko

  Electric guitar gecko

PSE ZGJIDHNI Gecko?

Themeluar në vitin 2009, "Gecko Musical Instrument Co., ltd" është një kompani profesionale prodhues në Guangzhou lnstrument Fabrika e qendrës së Huizhou  cila diploma në prodhimin Cajon daulle me cilësi të lartë, Kalimba, kitarë havajane dhe kitarë. Vetëm pas hulumtimit të mjaftueshme të tregut, ne të fillojë hartimin e të gjitha produkteve, duke u mbështetur në ergonomi Parimin, duke kombinuar konceptin e menaxhimit të kostos modern, thithjen e avancuara të teknologjisë nology dhe projektimit koncepte nga Europe.USA, dhe Japoni.

Lexo më shumë

Featured produktet

Kompania lajmeve

 • Cahon Drum – box drum – African beat drum information promotion ① | GECKO
  31/01/23

  Cahon Drum – box drum – Afric...

  Lexo më shumë
 • A luajnë Cahoons, grupet e daulleve, daullet afrikane në të njëjtën mënyrë | GECKO
  05/12/22

  Do the Cahoons, the drum sets, the Africa...

  Lexo më shumë
 • Callein thumb piano Metoda dhe hapat e thjeshtë të luajtjes | GECKO
  01/11/22

  Callein thumb piano simple playing method...

  Lexo më shumë

mendoj për kohën tuaj

WhatsApp Bisedë Online!