• banner
 • jiegaole
 • jiegaole-3
 • x5

  x5

Зошто да одбереш геко?

Основана е во 2009 година, "Gecko музички инструмент копродукции, Рибар" е професионална компанија производител во Гуангжу lnstrument Фабрика Центар Huizhou  која специјалност во производство на високо квалитетни Cajon тапан, Kalimba, укулеле и гитара. Само по доволно истражување на пазарот, ние започнуваме дизајнот на сите производи, се базираше на Ергономија Принцип, со комбинирање на концепт на модерната управување со трошоците, апсорбирање на напредни технолошки nology и дизајн концепти од Europe.USA и Јапонија.

Прочитај повеќе

Избрана производи

компанијата Вести

 • Научниците се толку добри со гитари, толку ми е страв да купам | ГЕККО
  19/08/21

  Scientists are so good with guitars, I...

  Прочитај повеќе
 • Пијано со палец што им се допаѓа и на славните на Интернет, само надвор од новиот стил се појави во ТИК ТОК!
  19/08/21

  The thumb piano that Internet celebrity a...

  Прочитај повеќе
 • Калимба? Напис за темелно разбирање на пијано за палење Калимба | ГЕЦКО
  15/07/21

  Kalimba? An article to give you a thoroug...

  Прочитај повеќе

мислите за вашето време

WhatsApp Интернет разговор!