shërbimi ndaj klientit

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Kur mund të marr citatin?

Ne zakonisht japin kuotën brenda 24 orëve.

Sa kohë mund të të marrë mostrat dhe kohë të çojë?

Mostrat për 3 ~ 10days. mallrat e prodhimit për 35 ~ 45days.

A arka të gjitha produktet tuaja para lindjes?

Po, ne kemi bërë produktet 100% kontrollohen para dorëzimit.

Çfarë është kushtet tuaja të pagesës?

30% paradhënie / depozita nga T / T, dhe 70% e paguar para se të dërgesës.

Çfarë është kushtet tuaja të paketimit?

Në përgjithësi, ne pako mallrat tona Cajon në qese plastike dhe kartona kafe master.

Çdo mallrat Kalimba të jenë të paketuara në një kuti të brendshme së pari, pastaj, ata vënë në kartona mjeshtër kafe.

Çfarë është moq juaj?

Ne ju ofrojmë moq të vogël për çdo artikull, kjo varet porosinë tuaj të veçantë!

A ju provoni të gjitha të mirat tuaja para lindjes?

Po, ne kemi 100 testin% para dorëzimit

Si mund të bëni biznesin tonë afatgjatë dhe marrëdhënie të mira?

1.We mbajtur cilësi të mirë dhe çmim konkurrues për të siguruar klientët tanë të përfitojnë;

2. Ne respektojmë çdo konsumatori si mikut tonë dhe ne sinqerisht bëjnë biznes dhe të bëjë miq me ta, nuk ka rëndësi se ku ata vijnë nga.

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat !