Услуги на клиентите

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Кога може да се добие понуда?

Ние обично го цитирам во рок од 24 часа.

Колку долго може да добиете примероци и да доведе време?

Примероци за 3 ~ 10days. Производство на стоки за 35 ~ 45days.

Дали исходот сите ваши производи пред породувањето?

Да, ние се направи производи 100% проверени пред испораката.

Која е вашата смисла на исплата?

30% авансно плаќање / депозит од T / T, и 70% платени пред пратката.

Која е вашата смисла на пакување?

Општо земено, ние ставаме нашите Cajon стока во пластична кеса и кафеава господар картони.

Секој Kalimba стоки да бидат спакувани во внатрешната кутија прво, а потоа, ги стави во кафена господар картони.

Која е вашата MOQ?

Ние ви обезбеди мали MOQ за секоја ставка, тоа зависи од вашите специфични ред!

Дали ви се тестираат сите на вашата стока пред породувањето?

Да, имаме 100% тест пред породувањето

Како да се направи нашиот бизнис долгорочен и добри односи?

1.Ние се задржи добар квалитет и конкурентна цена, за да се обезбеди на нашите клиенти да имаат корист;

2. Ние ги почитуваме секој клиент, како наш пријател и ние искрено се направи бизнис и да се дружат со нив, без разлика од каде доаѓаат.

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !