за нас

Геко музички инструмент

Music Factory

Основана е во 2009 година, "Gecko музички инструмент копродукции, Ltd" е професионална производителот компанија во Гуангжу lnstrument Фабрика Центар Huizhou која специјалност во производство на високо квалитетни Cajon тапан, укулеле и guitar.Only по доволно истражување на пазарот, ние започнуваме дизајнот на сите производи, се базираше на Ергономија Принцип, со комбинирање на концепт на модерната управување со трошоците, апсорбирање на напредни технолошки nology и дизајн концепти од Europe.USA и Јапонија.

Сите наши инструменти се произведени со вешти занаетчии, елегантно и чисто дрво, кој нуди на играчот висок квалитет на игра performance.They сите судијата дека Gecko производи се со изговарање гласно, чувствителни тонови, силна пенетрација и уникатен стил кој ја освои корист и пофалби од сите возрасни е аматерски играч експертите на музика област.

 

GC
xg1
xg2

Кога е компанија формирана?

Основана е во 2009 година,

"Gecko музички инструмент копродукции, Рибар" е производител на професионална компанија

 Професионална Cajon и Kalimba производителот 

Електрична гитара и акустична гитара производителот


WhatsApp Online Chat !